Pakume maastiku kujundamise ja kompleksse haljastamise teenuste täispaketti: arutame tellijaga läbi visiooni tema tulevasest aiast, seejärel koostame projekti, mille alusel istutame taimed, rajame teed, paigaldame valgustuse ning kõige lõpuks anname kindlasti ka soovitused hoolduseks. Ettevalmistav etapp ja esimene vestlus tulevasest aiast.   Me tegeleme personaalse ruumi projekteerimisega, mis jääb teid ümbritsema paljudeks aastateks. Seetõttu rääkige meile hõbenemata oma ideedest, maitsest ja eelistustest. Kas teie aed saab kohaks, kus hakkate suveõhtutel puhkama, kus hakkavad mängima lapsed, kuhu tuleb autode parkimisala, kas planeerite juurdeehitusi? Juhtige meie tähelepanu asjaoludele, mida peaksime projekteerimisel arvestama, esitage oma küsimusi.

Projekteerimine. Nii nagu head maja ei ole võimalik ehitada ilma projektita, jääb ka aed ilma oma viimistletud väljanägemisest, kui seda pole algusest peale korralikult läbi mõeldud ja paberile visandatud. Haljastamine – see on terve tööde kompleks, mis on suunatud esialgsele maapinnale loogiliselt ja esteetiliselt lõpetatud kuju andmisele.
500 € / 1000 m2 + KM Kõrgusega kuni 1.5m: 5 €/tk + KM Kõrgusega kuni 1.5-2m: 7 €/tk + KM
– betoonkivi paigaldamine – äärekivi paigaldamine – looduskivi paigaldamine Hea muru saamiseks on tähtsateks teguriteks muld, kliima ja hooldus. Suurt tähelepanu tuleb pöörata enne muru rajamist antud maa-ala veerezhiimile.
Töö 16 €/m2 + KM Töö 2.50 €/m2 + KM
Teostame aiahooldust eraisikutele ja ettevõttetele. Aia hooldamisele tuleb mõelda juba projekti tellides. Muruniitmine, trimmeritööd, niitmine murutraktoriga. Koduaedade korrastus.
11 €/tund + KM Hind kokkuleppimisel

Haljastamine

Haljastamine – see on terve tööde kompleks, mis on suunatud esialgsele maapinnale loogiliselt ja esteetiliselt lõpetatud kuju andmisele. Selleks, et uus aed rõõmustaks oma iluga pikki aastaid, ei piisa lihtsalt taimede mahaistutamisest. Kõigepealt tuleb luua töökindel drenaazisüsteem, parandada pinnase kvaliteeti ja see tagab lilledele ja põõsastele parima juurdumise ning edaspidise arengu.


Edukas haljastamine sõltub ka õigest taimede valikust. Taimed kasvavad alati paremini siis, kui nad asuvad sobivates, maksimaalselt loomulikes kasvutingimustes. Haljastuse elemendid: originaalsed lillepeenrad, klumbid ja segapeenrad vaasid elus hekk alpimäed ja rokariid dekoratiivsed grupid puudest ja põõsastest Roheline muru ühendab kõik maastikuelemendid. Haljastuse erinevate elementide kombinatsioon võimaldab luua pidevalt õitsva aia (aprillist oktoobrini).